FINANCOVANIE NOVÉHO BÝVANIA
& KOMPLEXNÝ PRÍSTUP

Rozmýšľate ako financovať kúpu nového bytu? V rámci nášho komplexného prístupu poskytujeme hypotekárne riešenie prostredníctvom našej dcérskej spoločnosti Hypo – broker db, s.r.o., ktorej maklérov zastihnete na našom predajnom mieste na Hlavnej 24.

Vzhľadom na úzku spoluprácu medzi TOBI Real Košice, s.r.o. a Hypo – broker db, s.r.o. máte výhodu skutočne komplexného a bezplatného právneho, hypotekárneho a katastrálneho servisu na jednom mieste.


Spoločnosť Hypo – broker db, s.r.o.
Vznikla v roku 2004 ako vôbec prvá spoločnosť špecializujúca sa na sprostredkovanie hypotekárnych úverov v Košiciach. Spolupracuje so všetkými hypotekárnymi bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku.


9 maklérov280 úverov ročne21 mil. € ročne

POSTUP ZAKÚPENIA BYTU

REZERVÁCIA

Pre záväznú rezerváciu spolu podpíšeme rezervačnú zmluvu a vy zložíte zálohu vo výške 3 000 € na predajnom mieste.

ZMLUVA O BUDÚCEJ ZMLUVE

Do 45 dní od rezervácie podpíšeme zmluvu o budúcej zmluve a vy uhradíte 15 % z kúpnej ceny.

KOLAUDÁCIA A ODOVZDANIE

Po kolaudácii doplatíte zvyšok kúpnej ceny a my vám odovzdáme vašu novú nehnuteľnosť vo vyhotovení štandard, alebo nadštandard.

ZÍSKAJTE ZVÝHODNENÉ PODMIENKY V TATRA BANKE

Hľadáte silného a stabilného partnera na financovanie? Tatra banka je finančným partnerom Adlerova a pre klientov projektu pripravila zvýhodnené podmienky hypotekárneho úveru. Na podrobnosti sa nás opýtajte na osobnom stretnutí.


DOHODNITE SI OSOBNÉ STRETNUTIE

DOHODNÚŤ STRETNUTIE